خرید ابزار بادی با تنوع بی نظیر + قیمت مناسب در آریا ایر 

خرید ابزار بادی با تنوع بی نظیر + قیمت مناسب

امروزه افراد جامعه و به‌خصوص گروه صنعتگران بیش از دیگران به اهمیت ابزارآلات در زندگی روزمره واقف هستند. حتی افرادی که دستی بر صنعت و کارهای فنی ندارند هم ناگزیر هستند یک جعبه‌ابزار در وسایل خود داشته باشند. زیرا حتماً به محتویات آن نیاز پیدا خواهند کرد. بنابراین در این مطلب سعی داریم به بررسی یکی از مهم‌ترین ابزارآلات یعنی ابزار بادی و تنوع بی‌نظیر و خرید ابزار بادی بپردازیم. این ابزار که از آن‌ها به‌عنوان ابزارهای پنوماتیک نیز یاد می‌شود، سهولت تعمیرات و نگهداری از لوازم را افزایش می‌دهند. پس اگر قصد آشنایی بیشتر با این ابزار پرکاربرد و نقش آن در صنعت را دارید در این مطلب همراه ما باشید.

معرفی ابزار بادی        

نوعی ابزار قدرتمند که با جریان هوا یا باد فشرده کار می‌کند را ابزار پنوماتیک یا بادی می‌گویند. چنانچه قصد خرید ابزار بادی را دارید باید بدانید که این ابزارها چه تعاریف و خصوصیاتی دارند. باد موردنیاز این ابزار توسط فشرده‌ساز هوا تولید می‌گردد همچنین آن‌ها می‌توانند توسط دی‌اکسیدکربن فشرده ذخیره شده در محفظه‌ها کار کنند. هنگامی که شما این ابزارها را به دستگاه کمپرسور هوا یا همان محفظه دی‌اکسیدکربن متصل کردید، باید ماشه موجود بر ابزار را فشار دهید تا بتوانید بهره لازم را از آن ببرید. قدرت و تنوع ابزارآلات بادی و پنوماتیک آن‌قدر بالا است که صنعتگران طیف وسیعی از آن‌ها را به کار گیرند.

مقایسه ابزارآلات بادی با ابزارآلات برقی

به دلیل کاربرد و اهمیت بالای این نوع ابزارها آن‌ها را با نوع برقی خود مقایسه می‌کنیم تا مشتری بتواند در خرید ابزار بادی تصمیم لازم را بگیرد. ابزارهای بادی بسیار ایمن‌تر از نوع برقی خود هستند همچنین قدرت بالاتری نسبت به ابزارآلات برقی دارند. نکته جالب‌توجه دیگر این‌که این ابزارها نسبت به همتای برقی خود از قیمت اقتصادی به‌صرفه‌تری برخوردار هستند. ابزار موردبحث کوچک‌تر و سبک‌تر از ابزار برقی هستند و با وجود این‌که درگذشته از محبوبیت بالایی برخوردار نبودند امروزه به‌سرعت در حال گسترش هستند زیرا با ویژگی‌های ویژه‌ای که دارند ارزش استفاده و خرید را نیز خواهند داشت.

انواع ابزارآلات بادی

هر یک از ابزارهای بادی وظایف مخصوص به خود را انجام می‌دهد. بنابراین در خرید ابزار بادی ابتدا باید کارکرد هر ابزار را به‌خوبی شناخت تا بتوان تصمیم درستی در خرید آن گرفت. در این بخش به توضیح پرمصرف‌ترین ابزارآلات بادی می‌پردازیم:

اره بادی
اره بادی

اره بادی

حوزه کاری این ابزار در مبلمان و ساخت صنایع چوبی است. در واقع از این اره بیشتر برای برش قطعات چوبی استفاده می‌گردد و با استفاده از این ابزار نیازی به سروکله زدن با اره‌های دستی سخت و طاقت‌فرسا نیست همچنین اره‌های بادی ظرافت و برش منحصربه‌فرد خود را دارند. نجارهای دقیق از چنین ابزاری در طول کار خود بهره می‌گیرند.

قیچی پنوماتیک
قیچی پنوماتیک

قیچی پنوماتیک

قیچی‌های پنوماتیک قادر هستند ورق‌های فلزی و ورق‌های پلاستیکی را برش دهند. افرادی که در کار خود نیاز به آیتم‌هایی همچون سرعت و دقت هستند می‌توانند از این ابزار مدد گیرند.

پیچ‌گوشتی بادی
پیچ‌گوشتی بادی

پیچ‌گوشتی بادی

یکی از ابزاری که فنی کاران به هنگام تهیه لیست خرید ابزار بادی حتماً از آن یاد می‌کنند پیچ گوشتی بادی است. این ابزار می‌تواند تعداد زیادی پیچ را طی مدت کوتاهی باز یا بسته نماید همچنین مصرف‌کننده می‌تواند مطمئن باشد که پیچ‌هایی که با استفاده از این ابزار سفت می‌شوند به‌درستی سر جای خود قرار گرفته‌اند.

آچار بادی
آچار بادی

آچار بادی

انواع آچار بادی دسته‌ای از ابزارآلات پرکاربرد پنوماتیک هستند که برای باز کردن پیچ‌ومهره به کار گرفته می‌شوند. سرعت در استفاده از این ابزار حرف اول را می‌زند بنابراین کارگران ساختمانی، مکانیک‌ها و دیگر افراد از آچار ضامن‌دار بادی و آچار ضربه‌ای بادی به‌وفور استفاده می‌کنند.

آسیاب بادی
آسیاب بادی

آسیاب بادی

برش و پرداخت فلزات، سنگ‌زنی یا تیزکردن، کارهایی هستند که با آسیاب بادی انجام می‌گیرند. در ضمن این ابزار می‌تواند برای باز کردن سوراخ‌ها یا پر کردن لبه فلزات مورداستفاده قرار گیرد.

ایربراش بادی
ایربراش بادی

ایربراش بادی

دستگاه‌های رنگ‌پاش بادی در صنایع مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرند که صنایع خودرو و صافکاری، قنادی و آرایشگری از آن‌ها محسوب می‌شوند. کیفیت رنگ با پاشش این نوع ایربراش‌ها بسیار فوق‌العاده خواهد بود.

پرچ بادی
پرچ بادی

پرچ بادی

صنعتگران به‌ویژه مهندسین صنعت هوافضا یا خودروسازی در طی انجام کارهای روزمره خود از پرچ بادی بسیار استفاده می‌کنند. این ابزار می‌تواند اتصال پرچ‌ها را بادقت طی مدت‌زمان بسیار کوتاهی انجام دهد.

مکنده و دمنده بادی
مکنده و دمنده بادی

مکنده و دمنده بادی

دمنده یا مکنده بادی که از آن به نام بلوئر نیز یاد می‌شود از قدرت دمندگی و مکندگی بسیار بالایی برخوردار است. این ابزار که مانند دیگر ابزارآلات بادی با جریان هوای فشرده کار می‌کند می‌تواند گردوغبار موجود در تمام وسایل از جمله وسایل الکترونیکی و سرورها را به شگفتی انجام دهد.

تفنگ بادی
تفنگ بادی

تفنگ بادی

این وسیله نوعی بادپاش است که ظاهری شبیه به تفنگ دارد و همراه با پمپ باد مورداستفاده قرار می‌گیرد. خاصیت این ابزار فراهم‌کردن جریان زیادی از باد است.

چکش بادی
چکش بادی

چکش بادی

چکش بادی وسیله‌ای بسیار جالب برای تخریب انواع سنگ و آسفالت تلقی می‌شود. این ابزار عملیات تخریب را بسیار آسان می‌کند.

فرز بادی
فرز بادی

فرز بادی

فرز‌های بادی امنیت بالاتری نسبت به نوع برقی خود دارند. آن‌ها می‌توانند علاوه بر بریدن و ساییدن اجناس مختلف، نقش یک تیز‌کننده را نیز اجرا کنند. این وسیله در صنعت طرفداران بی‌شماری دارد.

قیمت ابزارآلات بادی

ابزارهای بادی علاوه بر آن‌که به‌صورت انفرادی به فروش می‌رسند به‌صورت پک یا ست نیز در بازار توزیع می‌شوند. یعنی دسته‌ای از ابزارهایی که به‌صورت روزانه مورداستفاده قرار می‌گیرد در یک بسته‌بندی شیک و زیبا در دسترس عموم قرار می‌گیرد. درست است که هنگامی که به تهیه یک ابزار بادی می‌پردازید بحث کیفیت و برند نکته بسیار حائز اهمیتی است اما قیمت نیز به‌عنوان یکی از اولویت‌های اساسی هر خریدی به‌شمار می‌آید. ابزارهای بادی نسبت به نوع برقی خود قیمت بسیار مناسب‌تری دارند اما به‌هرحال مصرف‌کننده باید بداند در ازای برند و شرکت سازنده باکیفیت، باید بهای خدمات را نیز بپردازد.

نتیجه گیری

از معرفی و انواع ابزارآلات بادی شروع کردیم و با بحث مهم قیمت، مطلب را به پایان رساندیم. اگر بخواهیم به مصرف‌کننده اعم از صنعتگر یا افراد عادی یک فروشگاه معتبر و به‌صرفه برای فروش این ابزار را پیشنهاد دهیم آریا ایر عنوانی است که باید به‌خاطر داشته باشید. این فروشگاه تنوع بی‌شماری در عرضه محصولات صنعتی و انواع ابزار دارد. شما می‌توانید صرف چند دقیقه خریدی بی‌نظیر را از فروشگاه اینترنتی آریا تجربه کنید.

ARYA AIR
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *